KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Bëj mirë

Peshkopi/ 4 vajza jetime në varfëri ekstreme

Shkruar nga Anabel

14 Mars 2019

Të dielën e javës së kaluar, një çift nuk mundi t’i përballojë plagët e marra në një aksident në Peshkopi. Sikur të mos mjaftonte kjo, Gentiani dhe Klodiana Karazajmi, 34 dhe 28 vjeç, lanë pas 4 fëmijë në një gjendje të mjerueshme ekonomike.

4 vajzat e vogla janë 2, 8, 11 dhe 14 vjeç dhe për momentin jetojnë me gjyshërit në varfëri ekstreme. Çifti i të moshuarve nuk ka asnjë mundësi për të rregulluar sadopak situatën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FUNDJAVË NDRYSHE ® (@fundjavendryshe) on

Të dhënat: 

GoFundMe: https://www.gofundme.com/fundjavendrysheal.

PayPal & Credit Cards: https://ffn.al/en/donate-2/

Numrat e llogarisë: 
Fondacioni Fundjavë Ndryshe 
Raiffeisen Bank

SWIFT CODE - SGSBALTX

0011184027 - ALL - AL76202110130000000011184027
0021184027 -EUR - AL61202110130000000021184027
0031184027 -USD - AL46202110130000000031184027 

Për të tjera informacione mbi familjen në nevojë, drejtohuni ~vetëm~ duke klikuar këtu.

MOS I HUMBISNI