KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Shtepia VIP

Merrni frymë thellë dhe shihni shtëpinë e Kylie-it: A s'është një ëndërr?

5 Shkurt 2019

Kylie Jenner ndan pothuajse çdo gjë në llogarinë e saj të Instagram-it, por bota është kurioze të shohë shtëpinë e saj, që siç mund ta imagjinoni është super luksoze.

Fatmirësisht, çfarë kërkonim kaq shumë është publikuar së fundmi në numrin e ri të Architectural Digest.

Revista e famshme, në njërën anë sjell Kylie-n e ndërsa në gjysmën tjetër pamje nga pjesa e brendshme e shtëpisë.

Si fillim ndaloni pak tek dhoma ku Kylie rregullohet…Ka shumë Barbie, Marilyn Monroe, peruke dhe make up-e sigurisht të Kylie-it.

Më fal , por  çfarë mund të dëshirojë tjetër një vajzë?

Tani shihni pak dhomën e gjumit….Një ëndërr!

Dhoma ku darkon…

Shikoni pak shkallët, pemën dhe çdo detaj tjetër që ju kap syri. A nuk është një mrekulli?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Kurse tani, hidhini një sy banjës. A ju duket si një banjë fillimisht? Oh, kalon çdo limit fantazie. Ca njerëz janë thjesht me fat dhe kaq!

MOS I HUMBISNI