Instagramming

Producenti i propozoi të dashurës në Paris dhe ajo tha ‘po’!

Shkruar nga Anabel

20 Dhjetor 2018

Producenti i propozoi të dashurës në Paris dhe ajo tha

Ndoshta emri Arbër Gjikolli nuk ju thotë gjë, por Big Bang Beats po. Producenti pas shumicës së këngëve të Gjikos, vëllait të tij – dhe jo vetëm – Arbër Gjikolli i propozoi të dashurës së tij, Blerina Bokshit në Paris dhe mori përgjigjen e dëshiruar: Po!

Gjikolli postoi në Instagram një foto nga momenti i lumtur, ku vihet re tashmë e fejuara e tij që e puth. Në sfond, kulla Eifel.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

She said Yes ?♥?

A post shared by Arbër Gjikolli (@bigbangbeats) on

Blerina postoi të njëjtën foto me përshkrimin, “S’dua të ndaloj së krijuari kujtime me ty. Të dua.”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I never want to stop making memories with you ♥? I LOVE U @bigbangbeats #ISAIDYES ?

A post shared by @ blerinabokshi on

Ja si duket unaza, meqë jemi këtu.

 Producenti i propozoi të dashurës në Paris dhe ajo tha

MOS I HUMBISNI