Shopping now!

Nga Los Angeles në Stockholm: Trendet e këpucëve që po bëjnë namin

29 Korrik 2018

Nga Los Angeles në Stockholm: Trendet e këpucëve që po

Me këtë valë të nxehtësisë, që ndryshon papritur në mot të freskët e me shi, zgjedhja e këpucëve janë gjëja e fundit stresuese që do të donim t’i shtonim vetes.

Nga sandalet e thjeshta e klasike tek këpucët gjysmë-çizme vjeshtore, në vijim po ju paraqesim disa nga llojet më të preferuara të momentit, që po bëjnë namin nga Los Angeles në Stockholm.

Për ditë të nxehta: sandalet me formë katrore

Nga Los Angeles në Stockholm: Trendet e këpucëve që po

Nga Los Angeles në Stockholm: Trendet e këpucëve që po
Topshop Fable Strappy Sandals £46
Nga Los Angeles në Stockholm: Trendet e këpucëve që po
Aquazzura Delicieuse Disco Jacquard Sandals £470
Nga Los Angeles në Stockholm: Trendet e këpucëve që po
Isabel Marant Glitter Bow-Embellished Sandals £216

Për ditë të freskëta/ për ato që nuk heqin dorë nga atletet

Nga Los Angeles në Stockholm: Trendet e këpucëve që po

Nga Los Angeles në Stockholm: Trendet e këpucëve që po
Nike Air Max 97 Sneakers £150
Nga Los Angeles në Stockholm: Trendet e këpucëve që po
Adidas Originals Yung 1 Sneakers £99.95
Nga Los Angeles në Stockholm: Trendet e këpucëve që po
Bershka Contrasting Platform Trainers £49.99

Për gruan e rafinuar

Nga Los Angeles në Stockholm: Trendet e këpucëve që po

Nga Los Angeles në Stockholm: Trendet e këpucëve që po
Zara Two-Tone Mules £25.99
Nga Los Angeles në Stockholm: Trendet e këpucëve që po
Manolo Blahnik Maysale 50 Suede Mules £545
Nga Los Angeles në Stockholm: Trendet e këpucëve që po
Balenciaga Pink Satin BB Knife Mules £545

Për ditë me shi dhe përgatitje paraprake për vjeshtë: gjysmë-çizmet

Nga Los Angeles në Stockholm: Trendet e këpucëve që po

Nga Los Angeles në Stockholm: Trendet e këpucëve që po