Shopping now!

5 gra të thjeshta provuan linjën seksi të të brendshmeve nga Rihanna

20 Qershor 2018

5 gra të thjeshta provuan linjën seksi të të brendshmeve nga

Kur Rihanna deklaroi se do të nxirrte në treg një linjë të brendshmesh të quajtur SavageXFenty, gjithë interneti mori kot. Sidomos, ngaqë Rihanna po postonte foto si puna e kësaj.

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Koleksioni përmbante gjithçka, që nga reçipetat e thjeshta e deri tek penjuarët me pupla dhe korsetë seksi. Që prej 11 majit, çdokush mund të blinte të brendshmet në diversitet ngjyrash e përmasash.

Cosmopolitan u kërkoi pesë grave të zakonshme të provonin pesë veshje nga koleksioni SavageXFenty dhe thjesht reagimet e tyre do t’ju bindin të paktën t’i hidhni një sy veshjeve.

Floral Lace Catsuit për $109

5 gra të thjeshta provuan linjën seksi të të brendshmeve nga

Sheer Marabou Short Robe për $79

5 gra të thjeshta provuan linjën seksi të të brendshmeve nga

Cami and Shorty Set për $69

5 gra të thjeshta provuan linjën seksi të të brendshmeve nga

Lace Teddy për $69

5 gra të thjeshta provuan linjën seksi të të brendshmeve nga

Lace Teddy për $79

5 gra të thjeshta provuan linjën seksi të të brendshmeve nga

MOS I HUMBISNI