Shtepia VIP

Vila luksoze e aktores s'mund të quhet vilë: Një copëz parajse mbi tokë!

23 Janar 2018

Vila luksoze e aktores s'mund të quhet vilë: Një copëz

Talenti dhe padyshim fiziku e kanë ndihmuar shumë Pamela Anderson-in të jetë në luksin që dëshiron dhe ta përdorë atë sipas interesave të saj. Së fundmi ylli i Baywatch po kërkon të gjejë dikë për t’i dhënë me qira vilën luksoze që ka në Malibu, California. Shtëpia u ble nga ajo në 2008-ën me një çmim gati 1.8 milion dollarë dhe është rinovuar përgjatë gjithë këtyre viteve.

Vila luksoze e aktores s'mund të quhet vilë: Një copëz

Seks simboli duket se do ta lërë me qira me një çmim prej 70 mijë dollarë në muaj. Ok, e dimë që po merrni frymë thellë, por kur të nisni të shihni këtë vilë parajsë, çmimi është gjëja e fundit që do të kujtoni.

Vila luksoze e aktores s'mund të quhet vilë: Një copëz

Pranë detit dhe me një dizajn sa elegant aq edhe modern, në ambientet ku aktorja banonte, gjithçka dukej magjike. Ne na mbaruan fjalët duke parë fotot, tani është radha juaj!

Vila luksoze e aktores s'mund të quhet vilë: Një copëz

Vila luksoze e aktores s'mund të quhet vilë: Një copëz

Kuzhinë?! Në fakt duket si një kopësht parajse, ku mund të gatuash ushqime për Zotat!

Vila luksoze e aktores s'mund të quhet vilë: Një copëz

Vila luksoze e aktores s'mund të quhet vilë: Një copëz

Vila luksoze e aktores s'mund të quhet vilë: Një copëz

Vila luksoze e aktores s'mund të quhet vilë: Një copëz

Ok, këtu relaksohej Pamela pas një dite të lodhshme. 

Vila luksoze e aktores s'mund të quhet vilë: Një copëz

Ose këtu!

Vila luksoze e aktores s'mund të quhet vilë: Një copëz

Oh Zot!

Vila luksoze e aktores s'mund të quhet vilë: Një copëz

Burimi: Daily Mail