Keshilla Arredimi

Këto janë tualetet më të paparë në Shqipëri dhe këtë s'e luan topi

29 Gusht 2017

Këto janë tualetet më të paparë në Shqipëri

Tualeti është një prej ambienteve më të rëndësishme të shtëpisë, ndaj ne kërkuam gjatë dhe me detaj për të gjetur të duhurit. Shaka: na u desh të shkonim vetëm deri tek kilometri i 6-të i autostradës Tiranë- Durrës, tek "parajsa" e tualeteve të bukur e komodë, ato prej të cilëve s'të bëhet të dalësh.

Që Porcelanosa është një prej emrave më të mëdhenj në botë për arredimin nuk do të thotë se produktet e saj janë një privilegj vetëm i atyre që bëjnë jetë luksi.

Marka që mobiloi ndërtesat më ikonike të arkitekturës moderne (shikojini këtu), ka oferta të papara për shqiptarët. Në një showroom ku ka vetëm ulje, tek Porcelanosa Outlet mund të zgjidhni mobiljet, pllakat, lavamanët, dushet dhe gjithçka për shtëpinë tuaj me çmim të përgjysmuar.

Është mëkat të blesh diçka për shtëpinë, pa kaluar njëherë tek outlet-i i Porcelanosa-s, ku mund të gjeni në ofertë edhe produkte prej krioni, materiali më i pastër dhe rezistent për arredimin e shtëpisë, si edhe çdo gjë tjetër që mund të jeni duke kërkuar.

Si fillim, hidhuni një sy ofertave duke klikuar këtu.

Tani, ju tregojmë shkurtimisht se çfarë mund të gjeni në outlet-in e Porcelanosa-s në kilometrin e 6-të të autostradës Tiranë-Durrës për tualetin.

Hidrosanitaret

Për produktet e banjos, dizenjatorët e Porcelanosa-s punojnë vetëm me materiale super-rezistente, super-higjienike dhe të cilësisë më të lartë, për të sjellë në shtëpitë tuaja tualete të stilit më modern e njëherësh të lehtë për t'u pastruar.

Klikoni këtu për të parë ofertat për ambientet e tualetit tuaj.

Ja cilat përzgjodhëm ne:

Këto janë tualetet më të paparë në Shqipëri

Ky set fantastik hidrosanitaresh është në super ofertë. Seti "WC URBAN SOSPESO BLANCO" me kapak dhe bide tani kushton 220 euro, nga 316 që ishte më parë. (Kliko këtu për të parë më shumë detaje)

Këto janë tualetet më të paparë në Shqipëri

Ky mini lavaman i bardhë DOMINO me mbështetje grupi në trup, i përshtatshëm për ambiente të vogla, tani e gjeni me 90 euro, nga 189 euro që ishte. (Kliko këtu për ta parë me detaje)

Këto janë tualetet më të paparë në Shqipëri

Gjithashtu, mund të gjeni edhe lavamanin XS me forma organike, mbështetur në banko druri, edhe ky në ofertë: 95 euro nga 195 që ishte më parë! (Kliko këtu për ta parë më nga afër).

Këto janë tualetet më të paparë në Shqipëri

Çmim fantastik ka edhe ky grup mishelator SATURNO CR prej kromi, që kushton vetëm 65 euro nga 95 më parë. (Kliko këtu)

Këto janë tualetet më të paparë në Shqipëri

Kjo kokë dushi e cilësisë së lartë, SOFFIONE DUO QUADRO, me përbërje inoksi, tani kushton 120 euro nga 215 që ishte (Kliko këtu për ta parë më në detaj)

Këto janë tualetet më të paparë në Shqipëri

Kabinë dushi TIP 4 transparente me profile kromi bëhet 300 euro nga 400 që ishte më parë. (Kliko këtu për ta parë më në detaj).

Këto janë tualetet më të paparë në Shqipëri

Për ata që duan ta kompletojnë banjon, ky dekor super-shik në tonet e grisë ka 5 euro ulje çmimi për çdo metër katror. Nga 25 euro për metër katror, tani e gjeni me 20 euro. (Shikoje më mirë duke klikuar këtu)

Pastaj pllakat dhe parketet, që tek Porcelanosa i gjeni me dizajnet më të veçanta dhe cilësinë më të lartë, tek outlet-i i gjeni edhe me super-ulje.

Këto janë tualetet më të paparë në Shqipëri

Këto pllaka të bardha mat, me teksturë mermeri, nga 55 euro bëhen 18 euro për metër katror! (Kliko këtu për të parë më shumë)

Këto janë tualetet më të paparë në Shqipëri

Po kështu edhe parketet; si ky parket laminat, RESIDENCE 1L VIRGINIA, nuk gjeni dot askund përveçse tek Porcelanosa dhe për më tepër në ofertë: 16 euro për metër katrorë nga 21 që ishte. (Kliko këtu për ta parë me më shumë detaj). Me ngjyrë dhe teksturë druri origjinal, është lehtësisht i kombinueshëm me çdo lloj stili dhe sigurisht, rezistent ndaj gërvishtjeve.

Doni më shumë parkete? Klikoni këtu për të parë parkete dhe laminate në ofertë të të gjitha ngjyrave dhe modeleve.

Sidoqoftë, këto nuk ishin as çereku i atyre që mund të gjeni tek Porcelanosa. Ne një mendje ju dhamë; zgjedhjet më të mira i bëni vetë, pasi të keni vizituar outlet-in.

MOS I HUMBISNI