Shtepia VIP

Beyonce binjakët s'i tregon,ama vendos të na çmendë me shtëpinë e pushimit

26 Qershor 2017

Beyonce binjakët s'i tregon,ama vendos të na çmendë

Një vilë luksoze me pamje nga oqeani Paqësor, 14 tualete, 10 dhoma dhe 1 pishinë me bordurë xhami është ajo ç’ka binjakët fatlumë të Beyonce-s dhe Jay Z do të quajnë shtëpi.

Beyonce binjakët s'i tregon,ama vendos të na çmendë

Thuhet se diva e muzikës ka paguar rreth 400.000 dollarë qira për vilën magjike në të cilën do të qendrojë deri në fund të gushtit, bashkë me 3 vogëlushët e saj. Ditën e dielë, nëna e këngëtares është parë të shkojë drejt shtëpisë luksoze për të vizituar nipërit, të cilët mendohet të jenë një vajzë dhe një djalë.

Beyonce binjakët s'i tregon,ama vendos të na çmendë

Edhe pse për më shumë se 1 javë, Beyonce dhe binjakët kanë qendruar në spital, duket se ajo ç’ka i pret jashtë është një copëz parajse.

Beyonce binjakët s'i tregon,ama vendos të na çmendë

Ndërkohë që ylli i “Drunk in Love” ndodhej në spital, për vajzën e madhe të çiftit, Blue Ivy është kujdesur Jay. E për të rifituar kohën e humbur larg saj dhe ardhjen e fëmijëve Beyonce duket se e ka ndarë mendjen që për pak kohë të qendrojë larg gjithçkaje dhe t’i gëzohet tërësisht mëmësisë.

Beyonce binjakët s'i tregon,ama vendos të na çmendëBeyonce binjakët s'i tregon,ama vendos të na çmendë

E ku mund t’i shijosh më mirë këto ditë të bekuara përveçse në këtë vend që në fakt duket si i dalë nga ndonjë përrallë.

Beyonce binjakët s'i tregon,ama vendos të na çmendëBeyonce binjakët s'i tregon,ama vendos të na çmendë