Keshilla Arredimi

Këto po që janë pushime: Këtë verë do të ktheheni në një shtëpi të re!

22 Qershor 2017

Këto po që janë pushime: Këtë verë do të

Në kohë të tilla, mendojmë vetëm për diellin, detin dhe netët e gjata të verës. Mezi ç'presim të nxjerrim valixhet dhe ta përplasim derën e shtëpisë për të mos u kthyer për nja 2 javë të mira!

Por shtëpia mbetet ajo që është dhe herët apo vonë, na merr malli. Ato ditët e fundit të pushimeve mezi shtyhen! Pastaj kthehesh me mall në shtëpi por sa hyn, kërcitjet e dyshemesë të kujtojnë menjëherë se ke një stres më shumë në jetë: parketi është bërë për t’u ndërruar.

Vërtet vera është stina e plazhit dhe qejfit por për blerësit e zgjuar, është stina e ndryshimit. Shumë shqiptarë e dinë se ku duhet të shkojnë në verë për të shndërruar shtëpinë e tyre dhe sado të duket e pabesueshme, mund të ndryshoni dyshemenë e shtëpisë dhe prapë, t’ju mbeten plot para për pushime.

Outlet-i i Porcelanosa-s na ka bekuar me oferta aq të papara sa duhet ta shikoni që ta besoni. (Shikojeni këtu, që ta besoni)

Laminat me çmime nga 12 euro është një okazion që s’keni ku ta gjeni askund tjetër. Përveç modeleve dhe teksturave që janë fantastike, këto laminate janë shumë ekonomikë dhe cilësorë. Janë të lehtë për t’u montuar (proçesin e montimit mund ta bëni edhe vetë!), nuk gërvishen dhe janë rezistentë ndaj mykut.

Kështu që, jo vetëm mund ta shndërroni shtëpinë tuaj, por mund edhe të kurseni para për pushime dhe madje, pushime pas pushimeve po deshët!

Hidhuni një sy modeleve të laminatit Porcelanosa:

LAMINAT MERBAU ELEGANT 2L

Këto po që janë pushime: Këtë verë do të

Është i përshtatshëm për ambjentin e dhomës së ditës. Lehtësisht i kombinueshëm me ngjyrën e bardhë dhe gri.

LAMINAT RESIDENCE 1L VIRGINIA

Këto po që janë pushime: Këtë verë do të

Jua këshillojmë për banesat e stileve moderne dhe minimaliste. E gjeni në dy ngjyra të ndryshme, që përdoren shumë si për shtëpi, ashtu edhe për zyra.

LAMINAT FORUM 1L SMOKE AC3

Këto po që janë pushime: Këtë verë do të

Ka dy tonalitete të ngjyrës gri: të hapur dhe të errët. Kombinohet bukur me stilet klasike.

LAMINAT COLORADO DECAPE LAMA SUPREME

Këto po që janë pushime: Këtë verë do të

Ngjyra që reflektojnë mrekullisht dritën natyrore. Jua këshillojmë për ambjente me dritare të mëdha ku depërtojnë dukshëm rrezet e diellit.

LAMINAT ROBLE TEXTURE LAMA SUPREME AC4

Këto po që janë pushime: Këtë verë do të\

E gjeni në tonalitetet e drurit të lisit. Shumë i përdorur në shtëpitë tona për shkak të ngjyrës së çelët.

LAMINAT ROBLE LOFT NATURAL 1L AC4

Këto po që janë pushime: Këtë verë do të

Ngjyra e tij gri natyrale kombinohet me shumë stile arredimi. Ju këshillojmë ta përdorni me çdo lloj mobilimi dhe ngjyre.

PARKET ETHNIC 3L HAYA METROPOLITAN

Këto po që janë pushime: Këtë verë do të

Me një teksturë fantastike dhe ngjyra të ngrohta, është i mrekullueshëm për shtëpi banimi.

Parketi s'ka qenë kurrë kaq lirë sa në Porcelanosa, prandaj mos ikni me pushime pa kaluar njëherë andej.

MOS I HUMBISNI