Fashion on TV

Jonida Maliqi, transformim total!

15 Prill 2016

Jonida Maliqi, transformim total!

E njohur për pasionin e saj për trendet e fundit, këngëtqrja Jonida Maliqi ka lënë mënjanë fustanet e gjata dhe felpat për një look "caliente", “alla Selena”, duke ekspozuar si rrallëherë pjesën e dekoltesë.

Maliqi është një nga anëtaret e jurisë së “The Voice of Albania”.