Showbiz dhe TV

Kastro Zizo humb nënën: ‘Pa ty jeta do të jetë bosh!’

29 Mars 2016

Kastro Zizo humb nënën: ‘Pa ty jeta do të jetë

Ka ndërruar jetë nëna e Klevis Begës, i njohur si Kastro Zizo. Këtë e ka bërë të ditur këngëtari, duke shpërndarë në Instagram një foto të saj ku shkruan:

‘Më le nënë…

U prehsh në paqe. Pa ty bota do të jetë bosh. Qaj dhe vetëm qaj.

Varrimi nesër në 14:00, në varrezat e Tufinës’

Mësohet se nëna e tij vuante nga një sëmundje e rëndë, me të cilën i është dashur të luftojë për një kohë të gjatë, siç shkruan BalkanWeb.

MOS I HUMBISNI