Sex

Këto janë lodrat e preferuara të shqiptarëve në seks

12 Mars 2016

Këto janë lodrat e preferuara të shqiptarëve në seks

Letra 1
Pershendetje Anabel! tema qenka interesante dhe une besoj se jam pjese e saj sepse kam provuar shume gjera ne seks, dhe nje nga ato qe me pelqen me shume eshte te bej seks duke mbytur mashkullin me rripin e pantallonave ose me kollaren e tij. Kur bej seks gjithmon i them mashkullit qe kam deshir te shoh jarget dhe gjuhen kur te mbys me rrip, dhe sigurisht qe ai pranon dhe ne momentin qe jam siper tij mbi penisin e tij, e shtrengoj aq fort ne fyt me rrip sa ai skuqet, dridhet i dalin jarget dhe ne ate moment eksitohem pa mase, e mbaj te shtrenguar derisa nxihet dhe humb ndjenjat dhe penisi i tij leviz me shume. ne ate moment e leshoj dhe ai permendet mbas disa sekondash. kete gje e bej disa her dhe eshte kenaqesi e madhe per mua. nuk e di mbase me paragjykojne por mendoj se eshte dicka qe e bejne ne te gjith boten dhe ne shqiperi besoj se ka shume qe e bejne por nuk e deklarojne.

Letra 2
Mrb Zh, besoj se te gjith ktu kemi menduar te pakten nje her per te ber dicka ndryshe ne shtrat vetem se jo gjith i realizojn kto deshira: un e realizova. Nje nat me te dashurin tim vendosem te merrnim shllakun dhe mas qe kishim fillu duke u puth e duke u lepi ja vendosa shllakun tek buzet, tek barku dhe tek penisi. E lepiva komplet nga buzet deri tek penisi pa e nda gjuhen nga trupi dhe duke e pa gjith kohen ne sy mund te them qe ftyra e atit e eksitume ishte shum eksituse, normalisht edhe ai beri te njeten gjo duke me lepi cdo pjes te trupit dhe kenaqsija e gjuhes se tij ne lekuren time ishte shum ndjenj e bukur. Mas gjith ktyre lepirjeve ishte i pashmangshem edhe seksi flm nqs e posto! Puc dhe naten!

Letra 3
HI ZH, ME NGACMOJ SHUM KJO TEMA DHE DO DOJA TE NDAJA CMENDURIT E SEKSIT TIM DHE LODRAVE QE PERDOR. MUA ME PELQEN SHUME KUR BEJ SEKS TE ME VENDOSIN AKULL NE KERTHIZ, TE ME VENDOSIN AKULLORE APO KREMRA NE KERTHIZE DHE ME PAS TE ME LEPIJNE KERTHIZEN DUKE NGRENE COKOLLAT AKULLORE APO CTE VENDOSIN ATY. KETE GJE E BEJ GJITHMON POR ME EKSTREME ESHTE SEPSE UN KERKOJ DHE PAK DHIMBJE NE KERTHIZ DHE KAM DESHIRE TE ME FUSIN THONJTE OSE MAJA TE HOLLA NE KERTHIZE, DHE NE TE NJEJTEN KOHE TE BEJ DHE SEKS. E KAM BERE SHPESH PSH ME MAJE GJILPERE OSE NDONJE KACAVIDE TE ME NGULIN NE KERTHIZE THELLE GJATE KOHES QE BEJ SEKS, KUPTOHET QE JO DERI SA TE NGULET BRENDA NE BARK DHE TE DALI GJAK POR DERI NE NJE PIKE QE UNE E DUROJ, DHE PSE JO SHPESH HER TE ME GODASIN ME GRUSHT NE BARK E PELQEJ SHUM smile emoticon. PROVOJENI SE ESHTE EKSITUESE.

Letra 4
Mirmbrema Anabel pjes nga historia ime
Ishte ver koha shume e nxet ,po aq sa e dashuria ime,vendosem te shkonim me varke ,me vete moren 2 shishe birre, dhe 1 shishe me vaj,shkuam thell qe mos na shihte njeri ,fillova ta zhvishja te teren ,duke e lyer me vaj ,ne pjest intime perdorja shishen e birres duke e eksituar ,1 birre e mbante ajo ne goje dhe e pinte kurse tjetren e perdorja une duke e penetruar,per te ishte i vetmi shpetim nga i nxeti veres me vaj dhe birra..

Letra 5
Mirmrema Zh.! smile emoticon Me duket shume interesante tema sonte. Une jam nje vajze biseksuale. Ne jete kam eksperimentuar edhe me femrat edhe me meshkujt. Por erdhi nje moment qe seksi me dukej shume i merzitshem dhe monoton ndaj vendosa te eskperimentoja pak me shume. Une jam nje "50 shades of Grey girl". Pasi i kam lexuar te tre romanet ne nje periudhe shume te shkurter kohore u bera e fiksuar me librat dhe mazokizmin. Ndaj i kerkova partnerit qe kisha ne ate kohe kur sapo kisha mbaruar librat te benim dicka ndryshe. Te them te drejten ai nuk e priti mire kur i tregova se cfare duhet te benim. E kuptova qe kishte paksa frike sepse gjeja e pare qe me tha ishte "Nuk mund te ushtroj dhune mbi ty." Duke pare situaten vendosa te mos i bej me presion. Por ama per te çuar imagjinaten time ne fund arrita te sakrifikoj nje shoqeri shume te ngushte. I kerkova nje mikut tim qe te eksperimentonim. Ai pranoi menjehere. Madje u entuziazmua aq shume sa bleu DVD e filmit 50 hijet e Greyt dhe e pa, se librat skishte nerva ti lexonte. Nje nate shkuam ne shtepine e tij dhe gjithcka nisi aq spontanisht. I kerkova te me lidhte. Mori nje peshqir dhe me lidhi tek krevati. Me lidhi duart dhe kembet. Me mbylli edhe syte me nje shall. Vendosem nje muzike te marre nga libri ne fjale dhe keshtu filloi nata jone e paharrueshme. Ishte seks por ndryshe. Kishte dhune, ama nje dhune te kendshme, qe na shijonte te dyve. Mori rripin e xhinseve dhe me goditi disa here, pastaj aty ku me godiste me puthte, me kafshonte. Pastaj me godiste perseri, beme seks gjithe naten, me "rrahu" edhe me karikusin e telefonit dhe me bastunin e gjyshit te tij. Patjeter jo aq shume sa per te me lenduar por aq sa kishte lezet. Mbase ju mund tju duket absurde por dhimbjen dhe kenaqesine i ndan nje vije shume e holle. Ndaj mos ngurroni, eksperimentoni me trupin tuaj! Anonim te lutem!

Letra 6
Heyy jam une Emma perseri motua ime ?! "Ne jete duhet provuar cdo gje " :)) dhe une dua te provoj cdo gje ... Ose me mire te themi kam provuar cdo gje.
Meqe tema eshte tek lodrat seksuale dua te them qe edhe kete "sport te lezetshem"'e kam provuar
Vajta kastile me nje "shoqen " time tek dyqani i lodrave te blenim nje edhe ne ,kur u futem aty cte shihnimmmm sa shume kishte te formave ,madhesive dhe ngjyrave te ndryshme .... Uaaa kurre nuk do ta mendoja se do me merrte aq shume kohe blerja e nje dildo Gjithsesi na u mbush mendja dhe e bleme,, ngjyren e zgjodha une - pink :))) .... Shkuam ne shtepi dhe vendosem ta provonim "shokun" e ri madje madje i vendosem edhe emrin - Bisha
Ne gjithmone bejne dashuri me pasion me epsh me njera tjetren por ate dite fakti qe dicka e re ishtw aty na ndezi epshin edhe me shume ... Filluam te puthemi , prekemi , lepihemi gjithandej .. Poor "bisha" po na i bente me sy. Shoqja ime e mori dhe e futi mes gjokseve te mia .fillova ta lepija edhe ajo po ndizej akoma me shuume nga gjesti im .. Afrohet edhe ajo dhe e lepijme se bashku . Duke luajtur me zogun e saj edhe duke lepire bishen ishim ndezur ne maksimum .. Mezi po prisja momentin te provoja ndjesine e bishes edhe te shoqes time njekohsisht smile emoticon renkoja papushim derisa arrita kulmin dhe shpertheva ne orgazm te fuqishme ....
Ishte eksperience e lezetshme e paharrueshme -bishe fare. Puç "bishen" & shoqen - zemren time

Letra 7
Pershendetje anabel,
Une nuk kam perdorur asnjehere lodra seksi por vetem gjera bio. Nje here, mu shkrep te shikoja porno, isha vetem, dhe u elsitova aq shume sa nuk po permbahesha dot. (Nderkohe prisja te vinte i dashuri i shoqes, ai e tradhetonte shoqen time me mua). Nuk prita dot dhe vendosa ta provoja me nje kastravec sic kisha pare edhe ne disa video porno. Qe mos te merrja infeksion i vendosa kastravecit prezevativ. Ishte me qejf se sa mendoja. Isha gati ne orgazme kur degjova deren te hapej. E dija qe ishte ai pasi nuk e kishte njeri tjeter celesin, keshtu qe vazhdova punen time. Ai erdhi ne dhome, me pa dhe mu afrua ngadale. Po me puthte nderkohe dhe me mastrubonte me kastravecin, derisa nje orgazme e forte erdhi, atehere ai nuk u permbajt dhe filloi te vepronte me penisin e tij. Ishte e paharrueshme...

Letra 8
Pershendetje anabel
Edhe une doja te shkruaja eksperiencen time me kete teme
Me te dashurin tim kemi shume qejf te eksperimentojme... kemi imagjinate seksuale te ngjashme me njeri tjetrin. Nje dite kishim lene te flinim nga shtepia ime
Sipas planit ai erdhi . Une kisha blere nje pale vesh lepurushi, nje pal te brendshme te reja , nje pale kapak per syt ( ato qe vendos kur fle gjume, ksaj rradhe e kisha qe te na zgjonte me shume ) dhe nje lepirse ne forme te gjat. Kur ai erdhi e futa ne dhomen time i mbylla syt dhe vajta u bera gati.
Kur u futa ne dhome fillova ta zhvishja dhe ta prekja ai u eksitua shume, kur i hoqi ato nga syt dhe me pa ashtu te veshur si lepurushe u eksitua akoma me shume, miku i tij ishte ngrit shumee nga gjumii, e kam te dashurin hamshor skam cti bej . Une fillova ti beja oral, ai cmendet kur une luaj... uhh ishte nje nate kafshesh hahah me beri te kaloj 2 here brenda nates orgazem ... dhe ajo lepirsja u fut shum ne pune hahah kur ai me penetronte une e lepija ate lepirse dhe me pas ai e merrte e fuste lepiresen ne vaginen time dhe me penetronte perseri hahah ishte cmenduri teper eksituese.
Shume nga ju do fillojne moralin si gjthm por kur ke te dashurin tend pse mos te kenaqesh dhe ta besh lidhjen me zbavitese . Flm nese e poston Naten !

Letra 9
Anabel deshira ime seksuale dhe lodrat qe perdor me shume sigurisht qe jane litar, litar,litar sepse sa her bej seks dua qe partnerja ime te me lidhi te me rrahi me kamzhik te me mbysi dhe te me vari me litar deri sa te duroj une i varur. e dua shume ate gje ta bejne tek une sepse me vjen sperma shum shpejt dhe kur me shkeputen kembet dhe varem, penisi im eshte i ngrehur dhe derdh sperm gjate kohes qe une perpelitem i varur dhe partnerja ime ma ferkon deri sa ta derdh nderkoh qe une jam i varur nga fyti, kjo eshte nje kenaqesi shume e madhe per mua, dhe e dua cdo moment qe bej seks. mbase eshte pak e dhunshme por kjo eshte kenaqesia ime dhe litari eshte ai qe perdor me shume ne seks.