Fashion on TV

Veshja më e bukur e Arbana Osmanit në ‘Në 1 javë’

28 Janar 2016

Veshja më e bukur e Arbana Osmanit në ‘Në 1

Në sondazhin “Veshja më e bukur e Arbana Osmanit në ‘Në 1 javë’”, publiku ka votuar për secilën nga veshjet që moderatorja ka shfaqur në çdo mbrëmje të spektaklit dhe më i preferuari ka rezultuar të jetë pikërisht fustani i finales së madhe.

Një fustan i shkurtër nga marka Elisabetta Franchi, i bardhë me lule të kuqe të aplikuara. Kjo veshje ka marrë 249 vota ndërkohë që në vend të dytë, publiku ka votuar fustanin e natës së parë. Një fustan i zi elegant me një dekolte V vërtet të guximshme. Në vend të tretë është renditur një tjetër fustan i guximshëm, në ngjyrë të zezë, me dekolte të ekspozuar dhe i shkurtër.