Fashion on TV

Sondazh: Veshja më e bukur e Arbana Osmanit në ‘Në 1 javë’

25 Janar 2016

Sondazh: Veshja më e bukur e Arbana Osmanit në ‘Në 1

Spektakli “Në 1 javë” ka ulur siparin mbrëmjen e së dielës dhe përveç performancave emocionuese të konkurrentëve, duhet thënë se mbresëlënëse kanë qenë edhe veshjet e moderatores Arbana Osmani. Ashtu si edhe në spektaklet e tjera që ka drejtuar, Osmani ka sjellë trendet e fundit të modës në ekranin e “Top Channel” duke bërë që veshjet e saj që variojnë nga Balmain e deri tek Zara, të komentohen gjatë edhe në rrjetet sociale. Shfletoni galerinë dhe votoni veshjen tuaj të preferuar.