Yjet e ekranit që duken si personazhe të Disney

Ja ngjashmëritë e çuditshme.

Nga K.T. ~  Read in English
Shikoni fotot e tjera!    v      
JASMINE DHE SELENA GOMEZ
ALADDIN DHE ZAYN MALIK
RAPUNZEL DHE AMANDA SEYFRIED
HANS DHE SAM CLAFIN
BELLE DHE ANNE HATHAWAY
JOHN SMITH DHE KELLAN LUTZ
ERIC DHE CHRIS COLFER
TIANA DHE BEYONCE
KRISTOFF DHE CODY SIMPSON
HIRUSHJA DHE ANNA SOPHIA ROBB
PRINCI NAVEEN DHE MICHAEL B JORDAN
ELSA DHE ELLE FANNING
BISHA DHE HARRY STYLES
POKAHONTAS DHE SHAY MITCHELL
EUGENE FIZHERBERT DHE LIAM HEMSWORTH
ANNA DHE ELIZABETH OLSEN
PRINCI I KALTËR DHE ZAC EFRON
ARIEL DHE BELLA THORNE

Burimi: Cosmopolitan

Artikuj të ngjashëm