Beauty > Maska për fytyrë dhe flokë

Maske me sallator dhe Aloe Vera

Ky artikull mundësohet nga Maska për Fytyrë & Flokë.

 Read in English
Shikoni fotot e tjera!    v      

Perbersit:
1 sallator
1 gjethe Aloe Vera

Pastrojeni mire sallatorin nga lekura edhe farat, grijeni ne mikser perziejeni me lengun e Aloe veres. Vendoseni ne fytyre per 15 min. Fytyra juaj do te shkelqej!