Showbiz dhe TV

Marina dhe Getoari zbulojnë emrin e vajzës

Shkruar nga Anabel

25 Nëntor 2021

Marina dhe Getoari zbulojnë emrin e vajzës

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi konfimuan se janë bërë prindër të një vajze.

“Faleminderit Zotit që na bekoi me një engjëll si ti, jeta jonë. Marget Selimi,” – shkruan Marina.

Emri duket një bashkim i dy emrave, Marina dhe Getoar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Marina dhe Getoari konfirmuan shtatzëninë në fund të gushtit. “Ne të tre...” vendosën si mbishkrim në një foto bardhë e zi, ku reperi qëndronte prapa Marinës dhe i përqafonte barkun.

MOS I HUMBISNI