Instagramming

Arbana Osmani zbulon detaje të reja rreth Big Brother VIP

Shkruar nga Anabel

18 Shtator 2021

Arbana Osmani zbulon detaje të reja rreth Big Brother VIP

"Big Brother VIP" nis së shpejti, por njerëzit nuk janë mjaftueshëm të duruar për të pritur deri në tetor, prandaj duan të dinë gjithmonë më shumë.

Gjatë rubrikës pyetje-përgjigje, Arbana Osmani, vendosi t'i përgjigjej gjithë pyetjeve të ndjekësve rreth programit, që ndryshe nga formati me të cilin jemi mësuar, rikthehet me personazhë të famshëm, emrat e të cilëve nuk janë bërë plotësisht publik.

Arbana Osmani zbulon detaje të reja rreth Big Brother VIP

Kur do t'i mësojmë?!

Sipas moderatores, të gjithë banorët VIP do të zbulohen natën e parë të spektaklit.

A do të ketë publik në studio si dikur?

Arbana tha se po, do të ketë publik, por duke respektuar gjithmonë rregullat anti-Covid. 

Po opinionistë a ka?

Arbana Osmani zbulon detaje të reja rreth Big Brother VIP

"2"- shkruan Osmani, duke mos thënë asnjë emër.

Në cilën natë do të jetë spektakli live?

Ndryshe nga Big Brother-et e kaluar, "Big Brother VIP" do të vije me dy netë programi live të cilat do të transmetohen të martave dhe të premteve në mbrëmje.

A ka banorë të famshëm nga Kosova?

Po!

Deri më tani, mes emrave që përfliten se do të marrin pjesë në Big Brother VIP janë: Sheila Haxhiraj, Hygerta Sako, Vesel Kurtishaj, Valbona Mema dhe Romeo Veshaj. 

Arbana Osmani zbulon detaje të reja rreth Big Brother VIP