Instagramming

Ju prezantojmë me Butën dhe bashkëshorten e tij

Shkruar nga Anabel

10 Shtator 2021

Ju prezantojmë me Butën dhe bashkëshorten e tij
Foto: @_3shot/Instagram

Po, në rast se ju ka shpëtuar: Buta është zyrtarisht i martuar!

Kur Buta korrigjoi gazetaren e T7 – e cila e pyeti për jetën private dhe “çikën” e zemrës – dhe i tha se “është gruaja, unë jam i martuar”, e kishte seriozisht.

“Jam i lumtur. Jemi bashkë që prej 3 vitesh.” – tha ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Buta (@bashbuta)

Në fotot e postuara së fundmi në Instagram, Buta dhe bashkëshortja, Fjolla, shfaqen me unazat e martesës. "My partner in crime” shkruan reperi.

Ju prezantojmë me Butën dhe bashkëshorten e tij
Foto: @_3shot/Instagram

Fjolla shfaqet e veshur me një fustan të bardhë të çarë në njërën anë, ndërsa Buta me kostum të zi.

Ju prezantojmë me Butën dhe bashkëshorten e tij
Foto: @_3shot/Instagram

Fjolla është një emër i panjohur për publikun. Mësohet se është një 24-vjeçare nga Ferizaj. Instagramin e mban privat dhe nuk dihen më shumë detaje për të. Të paktën për tani.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Buta (@bashbuta)

MOS I HUMBISNI