Instagramming

Aurela Hoxha zbulon surprizë se është bërë nënë për herë të parë!

Shkruar nga Anabel

29 Korrik 2021

Aurela Hoxha zbulon surprizë se është bërë

Aurela Hoxha konfirmoi më në fund se është bërë nënë për herë të parë! Para pak minutash, Hoxha postoi në llogarinë e saj të Instagramit një seri fotosh, nën përshkrimin "më të mirat e këtyre ditëve".

Në disa prej fotove Aurela shfaqej me bebushin në krahë, duke zyrtarizuar kështu lajmin që qarkullonte prej muajsh. Gjinia e bebushit apo koha e tij e lindjes nuk dihet ende, por burime për Iconstyle thanë se u bë nënë e një djali në maj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)

Aurela u kujdes që gjithë shtatzëninë ta jetojnë në privatësi të plotë, pa publikuar asnjë detaj prej saj. Gjithçka dihet është se ajo dhe partneri i saj prej 6 vitesh jetojnë në Spanjë.

Aurela Hoxha zbulon surprizë se është bërë

 

MOS I HUMBISNI