Instagramming

Arbenita dhe Fero, prindër për herë të parë: Reperi zbulon emrin e bebit

Shkruar nga Anabel

24 Prill 2021

Arbenita dhe Fero, prindër për herë të parë: Reperi

Arbenita dhe Fero janë bërë prindër për herë të parë! Lajmin për lindjen e vogëlushes reperi e ndau pak orë më parë përmes një postimi në Instagram. Në foton e parë familjare bashkë me të porsalindurën, Fero zbulon edhe emrin që zgjodhën për vajzën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FERO (@ferofera)

"Princeshë Nina! Kënga më e bukur që kam bërë ndonjëherë!"- shkruan Fero, që mesa duket ka gati që tani një këngë të re për vogëlushen Nina.

Lajmin e shtatzënisë dyshja e konfirmoi në shkurt të këtij viti e ndërsa pak ditë më vonë vendosën të bënin publike gjininë.

Lidhja e Feros dhe Arbenitës, të dy 23 vjeç, është publike që prej vitit 2018.

Arbenita dhe Fero, prindër për herë të parë: Reperi

 

MOS I HUMBISNI