Showbiz dhe TV

Përmes fotove, Mozzik dhe Loredana konfirmojnë (më në fund) ribashkimin!

Shkruar nga Anabel

15 Shkurt 2021

Përmes fotove, Mozzik dhe Loredana konfirmojnë (më në fund)

Dita e të dashuruarve e gjeti të bashkuar familjen Mozzik-Loredana dhe të bijën, Hana. Fillimisht, ata lanë të nënkuptohej përmes fotove se ishin bashkë në Milano.

Më pas përmes postimeve në Instastory si kjo:

Përmes fotove, Mozzik dhe Loredana konfirmojnë (më në fund)

Apo si këto:

Përmes fotove, Mozzik dhe Loredana konfirmojnë (më në fund)

Na treguan qartë se janë bashkë dhe të lumtur, teksa mbërrijnë në destinacionin e radhës (Dubai):

Përmes fotove, Mozzik dhe Loredana konfirmojnë (më në fund)

Pas shumë postimeve "të koduara", ndarjeve e ribashkimeve, fotove me nënkuptime në Instagram dhe shprehjeve për "baba single", Loredana dhe Mozzik janë bashkë! Mund të flini të qetë.

Përmes fotove, Mozzik dhe Loredana konfirmojnë (më në fund)

MOS I HUMBISNI