Anabel Picks

Stili ‘si naçu’ i Loredanës është fantastik: 8 ide për kombinime

Shkruar nga Anabel

19 Dhjetor 2020

Stili ‘si naçu’ i Loredanës është fantastik: 8

Loredana sigurohet që edhe ato pak herë kur vesh këmisha dhe xhaketa, t’i përshtaten stilit të saj karakteristik.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)

Reperja dallon për kostumet sportive në ngjyra aspak bazike dhe sigurisht kapelet. Kombinimet e Lorit janë të rehatshme, të japin idenë e një pamjeje të shkujdesur, por në të njëjtën kohë edhe tepër të sofistikuar pasi nuk mungojnë kurrë aksesorët, sidomos ata gold që duket se janë të preferuarit e saj. 

Xhinse të gjera, bluzë me push dhe kapuç + aksesorë gold

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)

I njëjti stil, por kapuçi zëvendësohet nga një kapele (mbrapsht), ndërsa aksesorët janë në ngjyrë argjendi. Unaza me gur në ngjyrë blu tiffany: 10/10

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)

Vazhdojmë me kostumet njëngjyrësh dhe aksesorët që nuk mungojnë kurrë:

1 - Vëmendje e veçantë për syzet.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)

2 - E njëjta varëse, tjetër kostum.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)

3 - Thjesht e bardhë 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)

Kjo veshje mund të ishte edhe e Mozzik, por Lori di ta veshë më mirë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)

Një color-blocking i vockël dhe i këndshëm nga kontrasti i rozës dhe jeshiles.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)