Instagramming

Mozzik shfaqet i përlotur në dokumentarin e Loredanës

Shkruar nga Anabel

21 Nëntor 2020

Mozzik shfaqet i përlotur në dokumentarin e Loredanës

Mozzik nuk kishte si të mungonte në dokumentarin e Loredanës, ku referuar përshkrimit në Instagram, do të përqëndrohet te jeta dhe karriera e saj në dy vitet e fundit.

“Nuk është e mundur që të shpjegoj dy vitet e fundit të jetës sime në një intervistë, por është e mundur t’i përshkruash me foto. Ky është traileri për dokumentarin tim me katër pjesë të xhiruar me Spotify për më shumë se 1 vit,” shkruan ajo. “Shumë mendojnë se udhëtimi im ka mbaruar, por ai sapo ka filluar,” përfundon reperja.

Mozzik shfaqet i përlotur në dokumentarin e Loredanës

Dokumentari është një bashkëpunim me Modus Mio, playlist-a më e rëndësishme gjermane për hip-hop. Në trailer shfaqet edhe Mozzik, i cili në një pjesë thotë se dikush a diçka “po e bën të qajë”, pasuar nga një moment ku ai fshin lotët.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana)

Duhet thënë se së fundmi, Loredana dhe Mozzik, prindërit e Hanës, janë përfolur vazhdimisht për një përmirësim të raportit të tyre. Foto dhe postime të shumta kanë shtuar dyshimet për një ribashkim, por asnjë prej tyre nuk ka reaguar.