Showbiz dhe TV

Çfarë po ndodh me (ish)çiftin Loredana-Mozzik? Fotoja e dyshimtë që u fshi menjëherë

Shkruar nga Anabel

5 Nëntor 2020

Çfarë po ndodh me (ish)çiftin Loredana-Mozzik? Fotoja e

Loredana dhe Mozzik, prindërit e Hanës, mund të mos jenë më bashkë, por duket se raporti problematik mes tyre është përmirësuar qartazi. Është ende herët për të folur për një ribashkim të tyre, por nuk përjashtohet si mundësi, ndonëse asnjë nuk e ka konfirmuar/mohuar. Së fundmi, Loredana publikoi një foto të Mozzik në Instagram Stories, të cilën e fshiu menjëherë.

Çfarë po ndodh me (ish)çiftin Loredana-Mozzik? Fotoja e

Ndoshta e postoi padashje ose pati si qëllim të trazonte pak ujërat e marrëdhënies së tyre nëpër media. Sidoqoftë, kohëve të fundit po përflitet gjithnjë e më tepër ribashkimi i reperëve. Shembuj:

Në fund të shtatorit shfaqeshin me të njëjtat veshje.

Çfarë po ndodh me (ish)çiftin Loredana-Mozzik? Fotoja e

Po në shtator nisën të ndiqnin njëri-tjetrin në TikTok.

Çfarë po ndodh me (ish)çiftin Loredana-Mozzik? Fotoja e

Në tetor, Loredana shpërndau një postim të Cardi B në lidhje me Offset, ku u kërkonte ndjekësve që të mos shfaqnin mungesë respekti ndaj babait të vajzës së saj.

Çfarë po ndodh me (ish)çiftin Loredana-Mozzik? Fotoja e

Në fillim të nëntorit, mediat në Kosovë i fotografuan në shoqërinë e njëri-tjetrit në një hotel në Prishtinë. 

Çfarë po ndodh me (ish)çiftin Loredana-Mozzik? Fotoja e

Çfarë po ndodh me (ish)çiftin Loredana-Mozzik? Fotoja e

Burime për Prive.al bëjnë me dije se Mozzik do të shfaqet në këngën e radhës së Loredanës, e cila do të publikohet sot në mbrëmje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana) on