Celebrity Style

Falë Kim Kardashian, sapo u kthyem në vitin 2003!

Shkruar nga Anabel

17 Tetor 2020

Falë Kim Kardashian, sapo u kthyem në vitin 2003!

Kim Kardashian dhe Paris Hilton sapo rikthyen modën e viteve 2000: Kostumet velour!

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian ëest (@kimkardashian) on

Koleksioni i ri i Skims, u dedikohet tërësisht atyre.

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian ëest (@kimkardashian) on

Frymëzuar nga look-u Juicy Couture, linja e re përfshin pizhama gjumi, kostume, bluza të shkurtra, bluza me kapuç dhe pantallona të gjitha në materialin e bujshëm të vitit 2003. Diçka që ndryshon është se tani, Kim i ka sjellë në ngjyra më neutrale si ngjyrë mjalti, bezhë etj., ndërkohë që tendenca e viteve 2000 përfshinte edhe ngjyrat e ndezura:

Falë Kim Kardashian, sapo u kthyem në vitin 2003!

Falë Kim Kardashian, sapo u kthyem në vitin 2003!

Me shkëlqim dhe të buta, bëhuni gati t’i shihni shpesh këto lloj kostumesh.

 
 
 
 
 
Vieë this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian ëest (@kimkardashian) on

Me rastin e 40-vjetorit të saj, krahas koleksionit të ri të Skims, Kim ka sjellë edhe një set makeup-i "birthday edition", për të cilin u shfaq duke pozuar brenda një torte gjigande:

Falë Kim Kardashian, sapo u kthyem në vitin 2003!

Falë Kim Kardashian, sapo u kthyem në vitin 2003!

Burimi: Pop Sugar

Bëhu pjesë e shorteut Coca-Cola

Fito çdo javë një Smart TV.

Ad by Mediadesk.al

MOS I HUMBISNI