Showbiz dhe TV

Alfio Rrotani dhe Fatma Methasani, prindër për herë të parë

Shkruar nga Anabel

1 Gusht 2019

Alfio Rrotani dhe Fatma Methasani, prindër për herë të

Më pak se një vit pasi bënë publike historinë e tyre të dashurisë, çifti i ekranit, Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani janë në pritje të ëmbël. Burime për Blitz.al konfirmojnë se moderatorja është shtatzënë dhe ndodhet në tre mujorin e parë.

Alfio Rrotani dhe Fatma Methasani, prindër për herë të

Alfio dhe Fatma u njohën në IN Tv, kur punonin të dy atje. Janë bashkë prej përafërsisht tre vitesh dhe janë takuar me familjet e njëri-tjetrit.

Për sa i përket dasmës, pak muaj më parë Alfio tha se do të martohen në 2020-n, por ndoshta gjërat kanë ndryshuar.

MOS I HUMBISNI