Top List

Bebushat e famshëm: Fëmijët e VIP-ave shqiptarë që kanë llogari personale në Instagram

Shkruar nga Anabel

20 Qershor 2019

Bebushat e famshëm: Fëmijët e VIP-ave shqiptarë që

Ndryshe nga një pjesë e personazheve të njohur shqiptarë, të cilët preferojnë të mos publikojnë foto të fëmijëve në rrjete sociale, disa VIP-a kanë vendosur  që vogëlushëve t’i hapin një llogari më vete në Instagram. Fillimisht, para se të shihni listën me bebet VIP, jeni dakord me një veprim të tillë?

 

Hana – vajza e Mozzik dhe Loredanës – më shumë se 243,000 ndjekës

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hana (@hanaaliu) on

Jon Markov – djali i Adelina Tahirit – më shumë se 28,400 ndjekës

Bebushat e famshëm: Fëmijët e VIP-ave shqiptarë që

Roan – djali i Majkut dhe Majlinda Zekës – më shumë se 22,900 ndjekës

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Roan (@babbyroan) on

Fernando – djali i Çiljetës– më shumë se 11,200 ndjekës

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Don Fernando (@don_fernando5) on

Kaia – vajza e dytë e aktores Teuta Krasniqi – më shumë se 7,000 ndjekës

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kaia Krasniqi Morina (@kaia_k_morina) on

Ella Faria – vajza e Emina Cunmulajt – më shumë se 7,000 ndjekës

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by EllaFaria (@ellafarianaz) on

Kaimana – vajza e Linda Halimit – më shumë se 6,000 ndjekës

Bebushat e famshëm: Fëmijët e VIP-ave shqiptarë që

Tian – djali i Tunës dhe Patris Berishës – më shumë se 5,000 ndjekës

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TianPatriSejdi (@tianpatrisberisha) on

Blini – djali i reperit Lumi B – më shumë se 3,000 ndjekës

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by blinibeee (@blinibeee) on