KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Instagramming

Linda Halimi nënë për herë të parë: Ç’kuptim ka emri Kaimana?

Shkruar nga Anabel

12 Mars 2019

Në fshehtësi të plotë, Linda Halimi solli në jetë fëmijën e saj të parë. Ishte bashkëshorti, Davon Edwards, ai që dha lajmin e madh. Siç mund ta keni lexuar, vogëlushja quhet Kaimana dhe meqë të gjithë e dimë kuriozitetin për emrat e bebeve, google-uam për pak.

Kaimana është një emër me origjinë nga Hawaii: “Kai” – oqean, det dhe “Mana” – fuqi. Gjithashtu ka edhe kuptimin “diamant”.

Pasi lajmi u bë publik, këngëtarja iu drejtua Instagramit për të falenderuar ndjekësit në lidhje me urimet e shumta.

Gjithashtu Linda iu bashkua trendit të VIP-ave shqiptarë për t’i hapur vajzës një llogari në Instagram.

MOS I HUMBISNI