KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Celebrity

Urimi i ish-partnerit të Jennifer, s'mund të ishte më i ëmbël se kaq!

12 Shkurt 2019

Pak ditë më parë, Jennifer Aniston festoi ditëlindjen e saj të 50-të. Dhe e kemi pikërisht fjalën për atë ditëlindje në të cilën i pranishëm diku, ishte dhe Pitt. Siç duket këtë përvjetor, asnjëri prej ish-ave të saj nuk ka harruar ta urojë përmes fjalëve më të ëmbla.

Ish-bashkëshorti i saj, Justin Theroux do me çdo kusht që të gjithë ta dinë se ish gruaja e tij është një super femër! Dhe zgjodhi ta urojë pikërisht me këtë foto.

“Gëzuar ditëlindjen kësaj gruaje të fortë! Shumë të dashur, shumë të sjellshme dhe kaq gallatë. Love you B.”-shkuan ai në foton e postuar në llogarinë e Instagram-it.

Jennifer dhe Justin qëndruan bashkë për plot 7 vite, por ndonëse martesa e tyre nuk funksionoi duket se mes tyre ka ende shumë shumë dashuri.

MOS I HUMBISNI