KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Celebrity

50-vjetori i Jennifer Aniston: Kate Hudson dhe Gwyneth Paltrow thyejnë rregullin e festës

11 Shkurt 2019

Në festën e 50-vjetorit të Jennifer Aniston nuk munguan miqtë e aktores, përfshirë këtu edhe yje të famshëm. Megjithatë asnjë foto dhe asnjë video nuk u postua online sepse Aniston vendosi një rregull: Asnjë foto në Instagram/Twitter/Facebook etj...!

Megjithatë dy mikeshat e saj zor se mund t’i rezistonin dëshirës për të postuar diçka nga festa në mënyrë që ta uronin publikisht. Ishin Kate Hudson dhe Gwyneth Paltrow që thyen rregullin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Derek Blasberg (@derekblasberg) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JENNIFER MEYER (@jenmeyerjewelry) on

Referuar postimeve dhe zërave të ndryshëm, Katy Perry, Kate Hudson, Gwyneth Paltrow, Orlando Bloom, Ellen DeGeneres, Demi Moore, John Mayer, Reese Witherspoon, Courteney Cox etj ishin disa nga të ftuarit. Ah, edhe Brad Pitt!!!

MOS I HUMBISNI