KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Celebrity

Për 1 vjetorin e së bijës, Kylie s'mund të bënte festë më të çmendur se kjo!

10 Shkurt 2019

Në fillim të muajit, Stormi, vogëlushja e Kylie Jenner festoi ditëlindjen e saj të parë. 21-vjeçarja postoi foto të adhurueshme të bebushes shoqëruar me fjalët më të ëmbla që mund të thotë një mama. Por festa e vërtetë do të vononte sepse Kylie e dinte ç’mrekulli po realizonte.

Tema e festës së ditëlindjes u quajt “Stormiworld” dhe bëhuni gati për fotot më poshtë...

Para se të hyje në botën e Stormi-it do takoje këtë...

Pastaj të ftuarit duhet të ecnin përmes një “stuhi” para se të nisnin party-n.

Kisha lojëra nga më interesantet, si për të rritur dhe fëmijët.

Një kopësht i mbushur me flutura rozë...

Një dhomë në formë reje ku luanin të vegjëlit

Shumë tollumbace...

Dhe lojëra të përsonalizuara me fytyrën e bebushes

Ahh dhe një dyqan që mban emrin e saj

Torta padyshim që do të ishte e veçantë si gjithçka tjetër brenda asaj bote.

Vetë bebushja mbante veshur një fustan të kuq me temina dhe dukej po aq e hutuar sa ne tani...

Kurse mami, kishte zgjedhur një kostum ngjyrë blu pudër

Se mos harroni, kjo ishte festa e 1-vjetorit. As nuk duam ta imagjonojmë ç’do të mendojë Kylie për 20-vjetorin e saj!

MOS I HUMBISNI