KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Instagramming

Rezart Veleshnja shpërthen kundër ish-të dashurës: ‘Kishte 4 lidhje paralele’

10 Shkurt 2019

Rezart Veleshnja shpërthen kundër ish-të dashurës:

Aktori i Portokallisë ka shpërthyer në Instagram kundër ish-të dashurës, fill sapo marrëdhënia e tyre ka marrë fund. Siç kuptohet nga një sërë mesazhesh ofenduese, ndarja ka ardhur si pasojë e tradhtisë, ku sipas tij “ajo kishte 4 lidhje paralele”.

Rezart Veleshnja shpërthen kundër ish-të dashurës:

Aktori ka bërë publike disa mesazhe, emrin dhe foton e ish-të dashurës, të cilat për arsye privatësie nuk po i publikojmë.

Rezart Veleshnja shpërthen kundër ish-të dashurës:

Rezart Veleshnja shpërthen kundër ish-të dashurës:

Rezart Veleshnja shpërthen kundër ish-të dashurës:

Rezart Veleshnja shpërthen kundër ish-të dashurës:

Ndonëse pak kohë më parë, i ftuar në “Shiko Kush Luan”, aktori u shpreh se donte ta mbante të fshehtë lidhjen, se “s’po i pëlqente që po e ndante me burra të tjerë në Instagram" sepse atë që do e do për vete, për detaje të tilla nuk u mendua dy herë.

Sikur të mos mjaftonte, Veleshnja ka postuar edhe një numër të konsiderueshëm mesazhesh të ndjekësve, të cilët po ashtu si ai kanë shpërthyer me komente negative kundër ish-partneres së aktorit.

 

MOS I HUMBISNI