KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Showbiz dhe TV

Pyetje: Çfarë i bashkon Mihrijen dhe Naimin me Loredanën dhe Mozzik- un?

4 Shkurt 2019

E dinim që nuk do ta gjenit! Teksa jemi ende në atmosferën e sfidës #10- vjeçare, e cila konsiston në të postuarit një foto të 10 viteve më parë pranë një fotoje të tanishme, mbarë interneti mendoi të bënte bashkë Mihrije Brahën, Naim Abazin, Loredanën dhe Mozzik- un.

Besojmë e keni parasysh klipin e ri të “Romeo & Juliet”:

Shumë mirë. Po këtë foto të dyshes tjetër simpatike?

Tani eja i bëjmë bashkë dhe tarratataaaaa...

Ky është rezultati!

Kaq interesante rezultoi ideja sa edhe vetë Mihrija e postoi në llogarinë e saj në Instagram.

Kështu domethënë.

MOS I HUMBISNI