KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Muzika

Nicki Minaj i bën DISS Drake-ut dhe jo vetëm

1 Shkurt 2019

Nicki Minaj lançoi këngën e saj më të re “Hard White” dhe gjithë internet po vlon nga komentet.

Një pjesë e njerëzve mendojnë se reperja i bën diss Drake-ut, të cilin dikur e ka pasur mik. Prova? Një akrep i shkatërruar. Për gjithë ata që nuk e kanë idenë: Albumi i fundit i reperit titullohej “Scorpion” (akrep).

Sikur të mos mjaftonte, është edhe një zog i ngordhur, të cilin fansat e konceptuan si një DISS për Cardi B.

Kështu pra, ky ishte një “sherr” i rëndësishëm. Tani mund të shijoni fundjavën.

MOS I HUMBISNI