Instagramming

Si t'i marrim përgjigjet e Alfios dhe Fatmës rreth dasmës?

1 Shkurt 2019

Si t'i marrim përgjigjet e Alfios dhe Fatmës rreth dasmës?

Kaq dinamike sa ka qenë e gjithë marrëdhënia e tyre, s’do të habiteshim aspak nëse krejt papritur mësojmë se Alfio Rrotani dhe Fatma Methasani janë martuar.

Në fakt, mendja tek martesa nuk na shkoi nga hiçi. Këtë javë, të intervistuar nga Thumb, ka qenë vetë Alfio ai që i është përgjigjur pyetjes se kur do të kemi dasmë pa hezituar fare.

“Në 2020-ën mbase!”-dëgjohet të thotë ai në videon që Aulona Musta ka postuar pak orë më parë në llogarinë e saj të Instagram-it.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

O Zoooot c’ka ngjare kete jave ne Thumb...te gjitha do t’i gjeni, e mbi te gjitha do gjeni rrefime ekskluzive, sic eshte ai i Suada Sherifit...Te shtunen, ora 17.00 ne Abc News!

A post shared by Aulona Musta (@aulonamusta) on

Ndryshe nga Alfio që dha një përgjigje konkrete, të njëjtës pyetje Fatma iu përgjigj:

“Tani ti po më pyet, a do të bëhet burri yt? Çdo gjë është me pikëpytje!”

MOS I HUMBISNI