KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Celebrity

Brad Pitt dhe Charlize Theron në një lidhje?

20 Janar 2019

Sipas tabloidit britanik The Sun, Charlize Theron dhe Brad Pitt janë në një lidhje. Marrëdhënia e tyre, që thuhet se filloi gjatë Krishtlindjeve, është romanca e parë serioze e Pitt pas ndarjes nga Angelina Jolie në 2016-n.

Si për ironi të fatit, dyshja u njoh nga ish-partneri i Charlize, Sean Penn.

Një burim tha: “Ata takohen me njëri-tjetrin prej gati 1 muaji. Kanë qenë miq për pak kohë – me ironi përmes Sean – por gjërat kanë përparuar.”

55-vjeçari shkoi për të parë filmin “If Beale Street Could Talk” në një shtëpi private në Hollywood Hills. Charlize ishte e ftuara speciale në shfaqjen “Roma” në Chateau Marmont – bar dhe restorant luksoz në L.A, i përshtatshëm për evente speciale të Hollywood-it – në Los Angeles.

Po i njëjti burim tha për The Sun se më vonë, Brad iu bashkua festës në Chateau dhe qëndroi afër Charlize. “Dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin. Në një moment i preku shpinën dhe i shkeli syrin.”

 

MOS I HUMBISNI