KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Celebrity

Tom Hardy sërish baba!

12 Janar 2019

Tom Hardy dhe partnerja e tij, aktorja angleze Charlotte Riley, thuhet se janë bërë prindër për herë të dytë, sipas burimeve të sigurta të E! News.

Ende nuk është zbuluar emri dhe gjinia e foshnjës.

Tom është tashmë baba i tre fëmijëve duke qenë se ka edhe një djalë 10 vjeç nga martesa e mëparshme me Sarah Ward në 1999-n.

Ylli i “Peaky Blinders” dhe Charlotte u martuan pesë vite më parë dhe janë prindër edhe të një vogëlushi tjetër 2-vjeçar.

MOS I HUMBISNI