KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Celebrity

Zac Efron lyen flokët bjondë-platin dhe fansat s’janë aspak të lumtur

10 Janar 2019

Zac Efron, i njohur gjerësisht si i dashuri imagjinar i të gjitha vajzave të lindura aty rreth viteve ’90, ka hequr dorë nga flokët e errët për të eksperimentuar sërish me ngjyrat bjonde.

Një foto e mëparshme.

Në një foto të postuar në Instagram, pjesërisht duket se Zac i ka ngjyrosur flokët në ngjyrë platini.

Edhe pse pamja është pak e turbullt, ja disa foto të tjera:

Ok, pas një mjekre të tillë, askush nuk u surprizua.

Duket se fansat duan që Zac të jetë brun dhe s’kanë faj!

Zac që duam*
Zac që duam 2*
Zac që duam 3*

MOS I HUMBISNI