KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Flokët

Cardi B sapo e çoi ngjyrën rozë të flokëve në një tjetër nivel.

10 Janar 2019

Cardi B është gati ta ndryshojë pamjen e saj çdo ditë dhe deri më tani ka provuar çdo ngjyrë të mundshme flokësh.

Look-u i fundit i saj është ky që shihni më poshtë! Rozë e ndezur dhe jo vetëm! Reperja është bërë eksperte e kombinimeve dhe modeli i ri i flokëve ombre është provë.

Cardi, me flokët e gjata rozë që vijnë më të zbardhura në mes na ktheu pas në kohë, tek kukullat barbie me flokë shumëngjyrëshe.

Vetëm pak ditë më parë, ajo u shfaq me flokët blu pudër, për t’i kombinuar kokë e këmbë me veshjen. Ndërkohë që ju s’ndani dot mendjen për bjonde a brune, Cardi B është shndërruar në një ylber!

MOS I HUMBISNI