KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Celebrity Style

Rihanna e solli surprizën e Shën Valentinit: Ju ç'po bëni?

9 Janar 2019

Jemi ende në fillim të janarit, por festa e radhës që thërret vëmendjen tonë është Shën Valentini. Rihanna, si një Zot mes njerëzve që është mendoi që pak përpara të na ndriçonte sytë me linjën e re të të brendshmeve.

Seksi, praktike dhe kaq interesante për darkën e të dashuruarëve. Diva e muzikës, ka lançuar koleksionin e ri të të brendshmeve dhe si mund të jetë diçka që bëhet prej saj? Hidhini vetë një sy!

Sensuale dhe ideale për mbrëmjen e 14 shkurtit.

Nëse kompletet ju kanë lodhur, Rihanna ju prezanton me body-n super seksi.

Vazhdojmë...

Për tu dukur sa provokuese edhe fëmijënore, kompleti më poshtë është zgjedhje për ju!

MOS I HUMBISNI