KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Kinema & TV

Mes yjesh botërorë shkëlqeu vajza e panjohur!

7 Janar 2019

Si gjithmonë, Golden Globes tejmbushet nga yje botërorë që përbëjnë epiqendrën e eventit me projektet dhe veshjet në tapetin e  kuq. Por kjo mbrëmje nuk qe aspak e tyre!

Vëmendjen mediatike ia doli ta tërhiqte një nga vajzat e promocionit të ujit “Fiji”. Jo vetëm që vajza shfaqet mundësisht kudo, por pozon kaq mirë dhe është shumë e pashme.

Interesi që rrëmbeu qe aq i madh se njerëzit u interesuan vetëm në një gjë: të gjenin vajzën e “Fijit” në çdo foto të mundshme!

MOS I HUMBISNI