KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Showbiz dhe TV

Baxhanaku i Mozzik- ut, një tjetër reper?

4 Janar 2019

Për këdo që nuk e di, partnerja e Mozzik- ut, Loredana ka një motër që duhet thënë ngjan tmerrësisht shumë me të. Rozafën!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🐥

A post shared by Rozafa (@rozaf.a) on

Kjo e fundit është përfshirë në median rozë, ku aktualisht thuhet se është në një romancë me reperin shqiptar, Gent Fatali.

Ditën e djeshme, Genti postoi këtë foto ku ndonëse vajza dallohet shumë pak, njerëzit janë të bindur se është Rozafa, nisur edhe nga komentet e shumta të reperit në profilin e saj ne Instagram.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hard to explain 🚫

A post shared by G e n t F a t a l i (@gentfatali) on

Teksa e gjitha kjo mbetet për t’u parë ndalemi pak te ngjashmëria e dy motrave. Fantastike!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rozafa (@rozaf.a) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rozafa (@rozaf.a) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😼

A post shared by Loredana (@loredana) on

MOS I HUMBISNI