KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Showbiz dhe TV

Kërcimi i Capital T në kuzhinë: A mund të jetë sfida e ardhshme e internetit?

4 Janar 2019

Sfidat e shumta të kërcimit në internet nuk kanë pasur të sosur. Pasi u joshëm aq shumë me “Kiki” apo “Level up” si thoni për diçka më shqiptare. Tundje në kuzhinë!

Disa orë më parë, Capital T postoi një video të këndshme nga kuzhina, ku teksa gatuante edhe kërcente, kërcim që e shoqëronte me një nga këngët e tij.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cooking with my mother 👸🏻🥒🥬🌶🥦🍅, qikjo kong pi pelqen me ngu tu gatu 😜

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Ndërkohë që hedh kërpudhat (të paktën kështu duken) në tigan, reperi i buzëqesh kamerës dhe vazhdon të ndjekë ritmin me lëvizjet e tij fiksuese. Ata kanë shefin e kripës,

ne kemi Capital- in!

MOS I HUMBISNI