KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Instagramming

Flori Mumajesi për Bebe Rexhën: ‘Më shpejt se kaq nuk vija dot’

4 Janar 2019

Pak minuta më parë, Flori Mumajesi postoi një screenshot të bisedës me Bebe Rexhën.

“Tak tak...Hape derën, jam unë burri <3. Më shpejt se kaq nuk vija dot.” – i shkruan kantautori, që kuptohet që është një mesazh në kuadrin e një shakaje.

Ok, por pse? Ky mesazh vjen pas postimit të Bebes në Twitter, ku shkruan:

“Për burrin tim të ardhshëm: Të lutem eja edhe më gjej. Edhe unë të dua.”

Bebe është single prej kohësh dhe siç duket ka nevojë për një romancë në jetën e saj. Megjithatë kjo nuk do të thotë që ndonjë i martuar me 3 fëmijë ta kalojë cakun!

MOS I HUMBISNI