Celebrity

Një tjetër bebe! Kim Kardashian nënë për herë të katërt

2 Janar 2019

Një tjetër bebe! Kim Kardashian nënë për herë

WOW! Kim Kardashian dhe Kanye West  janë në pritje të fëmijës së tyre të katërt, që do të vijë në jetë përmes një nënë surrogate, konfirmon People.

Shënim: Lindje surrogate – kur një grua lind fëmijën e një gruaje tjetër, duke fekonduar vezën e saj nga partneri i gruas tjetër, ose duke implantuar vezën e fekonduar të gruas tjetër në mitrën e saj.

Bebi i ardhshëm do të jetë fëmija i katërt i familjes West, pas vogëlushes North 5-vjeçare, djalit Saint 3 vjeç dhe vajzës Chicago, 11 muajshe. Chicago erdhi në jetë gjithashtu përmes një lindjeje surrogate.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Merry Christmas 🎄

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

“Kim dhe Kanye në fakt po flisnin për bebin numër 4 disa ditë pas ardhjes në jetë të Chicago-s. Me patjetër që do të përdorin lindjen përmes një nëne surrogate.” – tha një tjetër burim për People.

Sipas Us Weekly, çifti do të përdorin të njëjtën grua që solli në jetë Chicago-n.

Në atë kohë, mjekët këshilluan që Kim të mos ngelte më shtatzënë për shkak të arsyeve shëndetësore.

Pra, Kardashian-ët po pushtojnë botën!

MOS I HUMBISNI