KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Flokët

Përgatituni: Në 2019-ën, këto ngjyra flokësh do bëjnë namin!

20 Dhjetor 2018

2019-ta është afër që do të thotë festa të reja, kalendar i ri dhe me shumë mundësi, flokë të rinj. Një prerje që t’i bëjë flokët të duken super të shëndetshëm si fillim dhe më pas ngjyra. Si do t’i lyejmë këtë vit të ri? Hidhini një sy trendeve më poshtë!

Korali

Ngjyra koral është një nga trendet e këtij viti. Kjo nuancë e gjallë e kafes do t’ju bëjë të keni një pamje të ngrohtë dhe shumë të ëmbël.

Rrënjë të errëta

Një opsion shumë i mirë për bjondet janë rrënjët e errëta. Është gjithashtu një mundësi e mirë për të vonuar sa më shumë takimin tek parukierja.

Vishnje në të zezë

Flokët tuaj do të duken gjithnjë me shkëlqim dhe volum.

Bjonde në platin

Nuanca më e zbehtë e flokëve bjond. Do të dukeni njësoj si lepurushet në foto.

Portokalli

Nëse gjithçka doni është vëmendja, e dini ç’duhet të bëni.

MOS I HUMBISNI