Street Style

Ç’të vishni në darkën e Vitit të Ri!

18 Dhjetor 2018

Ç’të vishni në darkën e Vitit të Ri!

Nga nata e ndërrimit të viteve na ndajnë shumë pak ditë, por dilemat e veshjes kanë nisur që herët. Duam fustane të reja, me shkëlqim dhe të denjë për fundvit, por nuk duam të shpenzojmë.  Na ndjeni apo jo?

Epo nëse nuk e dini, ka shumë opsione me të cilat jo vetëm do të dukeni mirë në çdo foto të tag-ur Instagram-i, por s’do t’ju vijë më aspak keq edhe nëse nuk i vishni më.

Ç’të vishni në darkën e Vitit të Ri!

Sa seksi aq edhe sharmant. Do të mbëheni mend gjatë në atë darkë.

Ç’të vishni në darkën e Vitit të Ri!

Ky fustan nuk zhgënjen kurrë. Me një palë taka të larta në ngjyrën që dëshironi ju dhe disa aksesorë, kjo mund  të jetë zgjedhja perfekte. 

Ç’të vishni në darkën e Vitit të Ri!

I freskët, sensual dhe gati për t’u ndjerë qendra e vëmendjes.

Ç’të vishni në darkën e Vitit të Ri!

Fustani klasik i natës së ndërrimit të viteve. Gjithçka duhet janë vetëm një palë geta dhe një palë taka të larta.

Ç’të vishni në darkën e Vitit të Ri!

Kush e ka mendjen tek festa nëse hyni ju me këtë fustan veshur?

Ç’të vishni në darkën e Vitit të Ri!

ose këtë...

Ç’të vishni në darkën e Vitit të Ri!

MOS I HUMBISNI