TV Mania

Më në fund e pranoi: Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë zyrtarisht çift!

17 Dhjetor 2018

Më në fund e pranoi: Eni Koçi  dhe Genc Prelvukaj janë

U bë kaq shumë kohë që përflitet se mes Eni Koçit dhe Genc Prelvukajt ka diçka. Daljet e tyre, fotot jo dhe aq të rastësishme, bashkëpunimet me aq kimi brenda dhe gjithçka tjetër na ka bërë të mendojmë se ata janë prej kohësh çift.

Më në fund e pranoi: Eni Koçi  dhe Genc Prelvukaj janë

Gjithsesi, për aq kohë sa asnjëri prej tyre nuk konfirmonte asgjë, zërat mbeteshin në kuadër të aludimeve. Deri më tani, pasi Genci e tha me gojën e tij se PO, janë bashkë!

Më në fund e pranoi: Eni Koçi  dhe Genc Prelvukaj janë

Pak ditë më parë dyshja u pa tek hynin bashkë në eventin e përvitshëm  “Op Labi Party” që moderatori Labinot Gashi organizon.  I pyetur nga gazetari në lidhje me Enin, këngëtari u përgjigj:

“Po është e vërtetë.. E keni parë që në hyrje! Kemi zgjedhur një event si ky që të shfaqemi publikisht bashkë!”- pohoi ai dhe që sot  e tutje njerëzimi do të jetojë në paqe.

MOS I HUMBISNI