KESHILLA PER BLERJET TUAJA
Celebrity Style

Kendall Jenner sapo veshi super kombinimin e 2019- s!

13 Dhjetor 2018

Këtë javë, të famshmit u bënë bashkë në Londër për të festuar British Fashion Awards, në listën e të cilëve u përfshi edhe Kendall Jenner. Sigurisht e gjitha kjo nuk do të ishte një show për së mbari, nëse s’do kishte një super festë pas mbrëmjes. Pikërisht këtu ndalemi pak!

Kendall veshi një pallto të gjatë lëkure, shoqëruar me xhinse të gjera dhe çizme.

Ju kujtojmë se në muajt e ardhshëm, xhinset trend do të jenë pikërisht këto këtu: prerje e drejtë që zgjerohet në fund.

Përsa u përket palltove me shkëlqim, ato qëndrojnë ende në krye të listës së garderobës dimërore 2019.

MOS I HUMBISNI